Jízdní řády ZDMiKP w Bydgoszczy
Osielsko / MyślęcinekOsielskoOsielsko, ob. Osielsko, okr. bydgoski 41Dobrcz / Urząd Gminy
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá, sv
435?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
515?Spoj končí na zastávce: Wudzyn30?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
656?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
736?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
8
951?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
10
11
12
13
1447?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
1522?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1612?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1711?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
1826?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1949?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
20
21
22
23
0
1
2
3
sobota
435?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
515?Spoj končí na zastávce: Wudzyn30?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
656?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
736?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
8
92051?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
10
1106
12
1300
144447?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
1522?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1612?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty25
1711?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
182526?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1949?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
20
21
22
23
0
1
2
3
neděle
435?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
515?Spoj končí na zastávce: Wudzyn30?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
656?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
736?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
8
92851?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
10
1118
12
1308
1447?Spoj končí na zastávce: Wudzyn58
1522?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1612?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty43
1711?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
182626?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1949?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
20
21
22
23
0
1
2
3